logo
Survivor'de neler oluyor

Survivor’de neler oluyor

Survivor’de neler oluyor

Survivor’de neler oluyor TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, kanalında yaptığı pek çok programa katılan yarışmacıları ünlü etti. Adeta kimin elinden tutsa o isim ünlü oldu.

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, yaptığı programlarla çok sevildi. Reyting rekorları kıran programlarından çıkan yarışmacılar şarkıcı, oyuncu, model vb. pek çok meslek sahibi olarak ünlemlerine ün kattılar.

Acun Ilıcalının en beğenilen yarışma programlarından biri olan Survivor yeni sezonda yine ünlüler ile gönüllüleri yarıştırıyor.

Survivor 2017 Ünlüler Takımı: Furkan Kızılay , İlhan Mansız, Serhat Akın, Berna Öz Türk, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Sedat Kapurtu, Pınar Saka, Adem Kılıççı, Şahika Ercüment, Sabriye Şengül.

Survivor 2017 Gönüllüler Takımı: Göktan Gözü kan, Tuğçe Melis Demir, Ogeday Girişken, Burçak Tuncer, Elif Şadoğlu, Eser West, Volkan Çetin kaya, Fulya Şahin, Denisa Gültekin, Berna Keklikler, Erdi Ünver.

Gönüllüler takımından elenen Yiğit İzik, eşiyle paylaştığı fotoğrafa yapılan “fotoğraftaki kişi annen mi?” yorumlarına “Herkes haddini bilecek” sözleriyle yanıt verdi.

Yarışma performansının çok iyi olmaması nedeniyle takım arkadaşı Volkan tarafından ismi söylenmiş ve elenmişti. İzmir’de yaşayan genç yarışmacı paylaştığı fotoğraf ile magazin gündemine oturdu. Eşi Aslıhan Bilge İzik ile fotoğrafını paylaşan Yiğit İzik’e hayranları, “fotoğraftaki kişi annen mi?” diye sormuştu.

Oldum olası zayıf takımı tutarım.Şu an da ünlüler takımı Gönüllülere göre çok zayıf.Fatih,Tarık.Sabriye,Şahika tam bir çürük elma.Gönüllülerde laf ebesi Erdi’den başka çürük elma yok sayılır.Yaş ortalaması da var.Erdi ve Berna Keklikleri de hiç sevmiyorum.ikisi elendikten sonra Gönüllülerden birini destekleyeceğim.

Şu Berna’nın sesi beni çileden çıkarıyor.Furkan bir kerede at ya oğlum çenene vurdu adada figirek gibi millete laf yetiştireceğine biraz atış çalış ya yoksa seninde biletin kesilir ilhanla semaya güvenme onlarda bir gün bıkar sinir oldum sana da .

 

 

Bir önceki yazımda « makalem var.


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?