logo
Kadin ve yaşam

Kadın ve yaşam

Kadın ve yaşam

Merhaba Saygı Değer Hanım Efendiler Sizlere Bugün Kadın ve yaşam,dan Bahsedeceğim.

Seviyeli Sohbetin Tek Adresi olan Gizemlisohbet.Net Kadın ve yaşam ile alakalı tüm ayrıntılı konuları Web Sayfamızda Takip Etmeniz için Sizlere bir yazı Sunumla,dık. Umarım Beğenirsiniz.

Kadınların işi her zaman erkeklere göre zor olmuştur. Kadınların her zaman bakımlı ve güzel olması gerekirken erkeklerin bu yönde yapacakları şeyler oldukça azdır. Kadınlar saçlarının bir teli için bile saatlerce uğratabilirken erkekler iki dakika içerisinde tamamen hazır olabilirler. Kadın olmak işte bu yüzden zordur.

Kadın olmanın tek zor yönü bakımlı olmak değildir. Ayrıca kadınlar bir zaman sonra çocuk sahibi de olacaklardır. Çocuk sahibi olan kadınların ise hem bakımlı ve güzel hem de anne olmaları gerekmektedir. Bu işler hiç bir zaman kolay bir hale gelmeyecektir. Erkeklerin de yükü vardır elbet ama kadınlar bu yönde onlardan çok daha fazla emek ve çaba sarf etmektedir.

Kadınlar her zaman alışveriş meraklısı olmakla, fazla makyaj yapmakla suçlanırlar. Ancak erkekler de kadınların her zaman güzel görünmesini ve çekici olmasını isterler. Bu durumda da bir tezat yaşanmaktadır. Bu durumda kadın olmak bir kez daha Zorlaşmaktadır.

Tüm bunlara rağmen kadınlar her zaman dimdik ayakta durmakta ve hem güzelliklerinden hem de bakımlarından ödün vermemektedir. Hem çocuğuna bakıp hem kendine bakan kadınlar ise sadece hayranlık uyandırmalıdır. Kadınların ve en önemlisi annelerin hakkı asla ödenmez. Kendilerinden ödün vererek evlerine, çocuklarına ve kocalarına bakan kadınlar için ise söylenecek sözler tükenmiştir.

Bir kadın sadece bakımlı ya da güzel olması ile kadın olmaz. Kadın ruhu ile kadındır.

Güç Erkeğe verilir, Güzellik Kadınlara verilir. Ama Her şeyi yenen güç, Güzelliğe yenilir.

Kadın Dediğin Deli Olur 🙂

 

Bir önceki yazımda « makalem var.
641 kez okundu yorum yok Genel, Kadın Yaşam
ETİKETLER :


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?