logo
Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri Etkilemenin Yolları Beğendiğiniz bir erkeği etkilemek ve hatta kendinize aşık etmek mi istiyorsunuz? O halde sizlere birkaç ipucu vermek istiyoruz.

Kendinize Güvendiğinizi Hissettirin

Erkekler kendi ayakları üzerinde duran ve öz güveni olan kadınları çok çekici bulmaktadır. Erkeklere bağımlı olan ve onsuz bir şey yapamayan beceriksiz kadınlar erkeklere cazip gelmemektedir. Zeki olduğunuzu ve kendinize güveninizin tam olduğunu ona hissettirin.

Üstüne Düştüğünüzü Belli Etmeyin

Erkekler şımartılmaktan, pohpohlanmaktan ve iltifatlardan hoşlansa da üzerine aşırı düşülmesinden hoşlanmıyor. Üzerine aşırı düştüğünüzde ve sıkboğaz ettiğinizde büyük ihtimalle onu kaybedeceksiniz.

Her Zaman Temiz ve Bakımlı Olun

Temiz ve bakımlı kadınlar erkekler tarafından her zaman hoş ve çekici bulunmuştur. Pasaklı bir kadını veya erkeği kimse çekici bulmaz. Hoşlandığı kokuları önceden öğrenmeye çalışın ve parfümünüzü o kokulardan seçin.

 Sorularınızla Onu Köşeye Sıkıştırmayın

İlk buluşmada veya sonrasında ilişkinin gidişatı ile ilgili sorular sorarak onu köşeye sıkıştırmayın.

 Dürüst Olun Olduğunuz Gibi Görünün

Sorulara dürüstçe cevap vermek ve doğal olmak her zaman sizi çekici kılacaktır. Dürüst olurken her şeye dünden razı moduna da girmeyin. Göz temasından kaçınmayın. Yerli yerince espri yapın ve hep pozitif olun.

Pozitif Olun ve Etrafınıza Neşe Verin

Alımlı kadınların en belirgin olması gereken özelliklerinden biri de pozitif olmaktır. Birçok somurtkan kadın arasında pozitif enerjiniz ile bir adım önde olabilir ve dikkati üzerinize çekebilirsiniz. Unutulmaması gereken nokta pozitif enerjinin insanları kendine çekmeyi başaran eşsiz bir güç olduğudur. İnsanlar pozitif enerji yayan kişilere büyük ilgi duymaktadırlar.

Ses Tonunuzu Ayarlayın;

Çekici bir ses tonuna sahip olabilmek için tane tane konuşmaya ve sesinizi yükseltmemeye dikkat edin. Erkekler bu tarz konuşmaya sahip kadınları oldukça çekici bulmaktadırlar.

 

 

Bir önceki yazımda « makalem var.


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?