logo
Dolgun Dudaklar

Dolgun Dudaklar

Dolgun Dudaklar

Dolgun ve şekilli dudaklar her kadının hayali. Dolgun Dudaklar Günümüzde buna ulaşmak çok da zor değil artık. Kişinin dudak özelliklerine bağlı kalarak yapılan dudak dolguları istenilen kalınlığa ulaşmamızı sağlıyor. Dudak şekli kişiye özgüdür.

Kalp şeklinde, daha yassı, elma gibi, uzun ve ince, kısa ve ince, daha aşağıya doğru veya bunların bir karışımı tarzında olabilen dudaklarda kalınlaştırmak ve daha dolgun ve belirgin hale getirmek mümkün. Dudak şeklimizi değiştirmeden kalınlaşmayı sağlayan bu dolgu uygulamaları hafif bir kalınlık isteyenlerde tek bir uygulama ile daha iddialı sonuçlar isteyenler için ise en az iki veya üç seans da kat kat uygulanarak doğal görüntüden vazgeçmeden yapılır.

 

DUDAK LAZERİ

 

Dudaklarda değişik lazerler kullanılabilir. İnce kırışıklıkların yok edilmesinde kullanılan yüz eyel karbondioksit ve erbium lazerlere ek olarak, dudak derisinin kısalmasını sağlayan derin lazerler de dudakların daha güzel ve şekilli olmasında kullanılır… Sağlıklı, nemli, kırışıksız, şekilli ve dolgun dudaklar artık tüm bu uygulamaların ışığında ulaşılabilir. Kış ayları ise bu işlemler için en uygun zaman.

Bir önceki yazımda « makalem var.


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?